Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znova problem s NB,tentoraz MSI EX600 (ovladace)

cafte.stiahol som ovladace z tejto stranky:
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddet ail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=1200
system je Win XP,takze podla toho som aj stahoval.ked som vsak instaloval driver na chipset,nic mi to nepomohlo.
nejde LAN a este par veci,ktore by v tom mali byt zahrnute.nemate nahodou niekto tento ovladac?
v com by mohla byt este chyba?

no,ono je to inak v mojom pripade.robim to pre znameho,mal tam XP home,ale chcel PRO..
a samozrejme mi zabudol dat CD s drivermi.takze by to bolo v pohode inak:-/

A vysvetlil si mu ze takto to bude mat horsie ptz
a) nic tym neziska
b) povodne seriove cislo mu na tie Pro urcite pasovat nebude a pochybujem ze kupil kvoli tomu nove Win a bude mat teda mozne problemy pri windows update apod.
c) na webe nenajdes vsetky ovladace (napr. na bluetooth alebo nejake dalsie speciality), tak je dobre ak ma k tomu aspon CD s ovladacmi a nainstalovat ich z dodaneho CD (alebo vyextrahovat z recovery ale kto by sa s tym drbal, vid bod a)).

Vysvetli mi niekto preco ludia kupuju NB bez OS alebo s vistou ak chcu pouzivat Windows XP? Lebo toto ja do konca zivota nepochopim.

Protože Ti to firma prostě jinak neprodá. Kupoval jsem si ntbk Toshiba Satellite 10P a jiným způsobem než s Vistami to nešlo. Tak jsem si holt koupil XP, nainstaloval je (ntbk s nimi běží asi 5x rychleji) a doma mi zbyly Visty OEM na ho*no....

ehm, by som sa musel zblaznit kupovat toshibu este ked ani nemaju OS aky chcem. No ale ok.

priklad Dell
http://www1.euro.dell.com/content/products/compare. aspx/precn_notebooks?c=cz&cs=RC1077928&l=cs&s=pad
Operační systém
Originální Windows® XP Professional
Originální Windows® XP Home Edition

Operační systém
Originální Windows Vista® Ultimate
Originální Windows Vista® Business
Originální Windows® XP Professional