Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati Radeon9550+TV

Mám graf.kartu Ati Radeon 9550/128Mb a chtěl bych se na filmy dívat přes pc a nějak se mě nedaří ji nastavit aby šla nastavit na klona tj.co na monitoru to na TV.Když tam chci nastavit klona tak je to v šedým a nedá se s tím nic dělat.Prosím o radu.Používal jsem nápovědu co je u graf.karty jel jsem bod po bodu a stále nic.

Na 100% to pripojene nie je, nieco tam mas zle. Ak ani nenapises co kam a ako si pripojil tak sa neda nic radit.
P.S: v pravy klik na plochu - vlatsnosti, posledna karta a tam rozsirene, tam mas aj kartu s obrazkami moznych monitorov/TV, ak je sedy obrazok TV aj tam tak je to zle pripojene.

V šedým je že s tím asi nejde nic dělat protože mě to nepustí kabel mám připojený v s-videu a rád bych to měl v tv.Ono to vlastně jede v tv když chci film tak si to přetáhnu a to jde ale nejde mě zprovoznit klon ]:(]:( to co je na monitoru je i v tv.Chci mít kontrolu co děti dělají na pc.:x::x:

Co si pretiahnes? Takze rozsirena plocha na TV ti ide zapnut? kde si ju zapol? Vypni ju a az potom skusaj zapinat klonovanie. Pozeral si uz do rozsirenych nastaveni na kartu s vystupmi/monitormi, ako som ti pisal? Ci tam mas aj obrazok TV (tam sa da nastavit tusim aj klonovanie, pri obrazku TV budes mat tusim taky modry stvorcek a na ten kliknes a zmeni sa na klonovanie, tak to ma tusim ATI).

To že se můžu dívat na film když ho přetáhnu to mě jde.Když to vypnu a dám tam klon tak se mě změní rozlisení monitoru na který se nedá dívat ale na tv to jde otázka jaký rozlišení mám mít na monotoru a adekvátně na tv

Rozlisenie TV je predsa menej ako 800x600, to ze sa zmeni aj rozlisenie monitora na 800x600 ak das klonovat je normalne (zavisi od konkretnej videokarty a ovladacov).
V otazke si pisal ze to nejde, tak nabuduce napis otazku normalne aby sme tu nestracali cas pisanim zbytocnosti jak blbci.

žil jsem v domění že monitor má jiný rozlišení než tv klon podle tebe znamená stejný rozlišení na monitoru a tv???????.Já se necítím jako blbec já se jen ptal chytrých lidí zda mě poradí jsem laik až budu chytřejsí tak třeba poradím třeba taky někomu:x::x::-D::)

Zavisi to od moznosti grafickej karty a ovladaca. Ak tam mas nainstalovany najnovsi ovladac pre tu graficku kartu, a aj tak to prestavi rozlisenie na 800x600 aj na monitore, tak to s tou grafikou inac nejde. Teoreticky by sa dal urobit graficky chip tak, ze by rozlisenie monitora pri klonovani grafika prepocitavala na 800x600 u TV, vyrobcom sa to ale asi robit nechce. Mne osobne Nvidia grafiky co som doteraz mal vzdy pri zapnuti klonovania nastavili aj monitor na 800x600, ptz inac to graficky chip nevie. Mal som pocit ze ATI to vie prepocitavat, ja sa ale ATI kartam snazim vyhybat tak to zhlavy neviem. Skontroluj este vsetky nastavenia ci tam niekde nie je nastavenie o klonovani.

V otazke si pisal ze chces na TV pozerat film. To sa u ATI da napr. zapnutim rezimu "Divadlo" (film bude na TV), a nie klonovanim.

To je sice pravda že chci se dívat i na film ale to když nejsou dětí doma jinak se na pc nedostanu tak proto tam chci klona a znova opakuji chci mít kontrolu co děti dělají na pc zda se dívají na film nebo jsou na něčem co si nepřeji.Jak se dá teda udělat tan graf.čip.Ati tam má nápovědu ale to jsem šel krok po kroku jak mě to psalo a nic.Jinak moc děkuji:-):-)

řekl bych, že tvá TV nemá na vstupu požadovanou impedanci 75ohm a karta ji nepozná. Já jsem to řešil tak, že jsem si zbastlil kablík, kde jsem mezi živý drát a zem zapojil odpor 100ohm (ono je to v podstatě jedno, chytlo se mi to i při 220ohmech) a ten jsem pak zapojil do televize. Pozor, je nutné před připojením TV počítač vypnout (nejlépe ze zásuvky a chvíli počkat), pak připojit kablík mezi PC a TV a pak teprve PC zapnout. Obraz by měl naskočit už při bootu počítače.

edit: sorry, teď jsem si to pročetl pořádně a zjistil, že TV jede, takže to bude spíš v ovládačích? zkus jiný.