Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati Radeon9550+TV

Mám graf.kartu Ati Radeon 9550/128Mb a chtěl bych se na filmy dívat přes pc a nějak se mě nedaří ji nastavit aby šla nastavit na klona tj.co na monitoru to na TV.Když tam chci nastavit klona tak je to v šedým a nedá se s tím nic dělat.Prosím o radu.Používal jsem nápovědu co je u graf.karty jel jsem bod po bodu a stále nic.

řekl bych, že tvá TV nemá na vstupu požadovanou impedanci 75ohm a karta ji nepozná. Já jsem to řešil tak, že jsem si zbastlil kablík, kde jsem mezi živý drát a zem zapojil odpor 100ohm (ono je to v podstatě jedno, chytlo se mi to i při 220ohmech) a ten jsem pak zapojil do televize. Pozor, je nutné před připojením TV počítač vypnout (nejlépe ze zásuvky a chvíli počkat), pak připojit kablík mezi PC a TV a pak teprve PC zapnout. Obraz by měl naskočit už při bootu počítače.

edit: sorry, teď jsem si to pročetl pořádně a zjistil, že TV jede, takže to bude spíš v ovládačích? zkus jiný.