Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysoky ping pri pouzivani Azureusa

Dobry den (vecer), pri pouzivani Azureusa v3.0.2.2 sa mi pred tyzdnom objavil problem, ze mi ping vyskoci na 120ms spolu s ~30% packet loss pri testovani 3 minuty. akonahle prerusim stahovanie v Azureusovi, ping je na ~30ms a 0% packet loss. Azureusa pouzivam uz vyse roka, zatial som s nim nemal problemy.

Kde moze byt problem? Nerad by som menil klienta (mam zacate stahovanie OpenSuse a aj Ubuntu...).

Internet mam cez pevnu linku, 1,5Mb/s (v skutocnosti vzdy okolo 1,8Mb/s)

za tipy dakujem.

Presla ma chut sa tomu dalej venovat. Skusil som limitovat pripojenia, rychlost, nic. Azureus som teda odinstaloval, nahradil som ho uTorrent-om. Je v slovencine, zere min4x menej pamate, nezatazuje tak CPU, a ping mi nezdvihne do nebies. snad. zatial sa sprava slusne.

takze oznacujem za vyriesene.

dakujem zucastnenym za rady. snad nabuduce. :-)

edit// skoro som zabudol napisat, OpenSuse mi stahuje 60kb/s, Azuracik mi ho tahal asi tak 5-15kb/s :-D