Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS/2 to USB adapter - ovladače??

Ahoj, nedavno jsem si poridil notebook, ale bohuzel nema PS/2, tak jsem koupil redukci z PS/2 na USB, jenze jak jsem pozdeji zjistil, je to jen redukce, ktera "spojuje draty" a umozni spojit tyto dva odlisne konektory.
Nemuzu nikde najit ovladac, protoze kdyz to pripojim, XP mi hlasi, ze "Zarizeni nelze rozpoznat".. Prosim o radu nebo link na driver. Predem diky, Phitr

Já bych si raději koupil něco takového
[http://www.atcomp.cz/katalog/297F5U119EAE/FUL1_F5U1 19-E_S.jpg]
http://www.atcomp.cz/zbozi/belkin-usb-ps-2-cestovni -redukce-2x-ps-2-/detail.aspx?p=z:87017&

BELKIN USB - PS/2 cestovní redukce (2x PS/2)

BELKIN USB - PS/2 redukce (2x PS/2)

Redukce umožňuje připojení dvou PS/2 zařízení (jako je klávesnice a myš) na jeden USB port Vašeho počítače. Obě zařízení mohou pracovat souběžně a s možností přepojování bez restartu.

připojení dvou PS/2 zařízení na USB port
podporuje téměř všechny PS/2 zařízení
Plug and Play instalace
nevyžaduje ovladače a napájení

Mám podobnou a absolutní spokojenost. Také jsem si nejdříve koupil blbou. Jen takového "jednosika" za tři pětky a on to byl "obrácený". :-)

1. viz Kráťa
2. Ta tvá "drátová redukce" bude fungovat jen u zařízení, která podporují USB protokol, v obchodech je najdeš pod označením USB/PS2. Jednoduše taková klávesnice nebo myš obsahuje i USB řadič. Je to totéž jako kdysi, když se prodávaly "obojetné" myši na Serial/PS2 (s redukcí, která fungovala jen s tou danou myší)

Ako ti mame radit ked nevieme co presne si kupil? To je tazke nejak presnejsie popisat? (najlepsie aj s oznacenim znacky/typu ak na tom je).
Potrebujes nieco co ma v sebe elektroniku, nejde o to ci je to "obojetne" alebo nie ale o tu elektroniku (zvycajne ale maju tieto konvertory 2x PS2 pre klavesnicu a mys takze su "obojetne"). To na co mas odkaz v 1.odpovedi by malo byt ok.