Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS/2 to USB adapter - ovladače??

Ahoj, nedavno jsem si poridil notebook, ale bohuzel nema PS/2, tak jsem koupil redukci z PS/2 na USB, jenze jak jsem pozdeji zjistil, je to jen redukce, ktera "spojuje draty" a umozni spojit tyto dva odlisne konektory.
Nemuzu nikde najit ovladac, protoze kdyz to pripojim, XP mi hlasi, ze "Zarizeni nelze rozpoznat".. Prosim o radu nebo link na driver. Predem diky, Phitr

Ako ti mame radit ked nevieme co presne si kupil? To je tazke nejak presnejsie popisat? (najlepsie aj s oznacenim znacky/typu ak na tom je).
Potrebujes nieco co ma v sebe elektroniku, nejde o to ci je to "obojetne" alebo nie ale o tu elektroniku (zvycajne ale maju tieto konvertory 2x PS2 pre klavesnicu a mys takze su "obojetne"). To na co mas odkaz v 1.odpovedi by malo byt ok.