Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrivani grafiky?

Graf. karta:
Grafická karta NVIDIA GeForce 7300 SE (512 MB)

Mam uz tyden problemy s tim ze jakmile spustim nejaky narocnejsi program(hru)tak PC asi po 3 minutach zamrzne...pomaha jen tvrdy restart. Myslim si ze za to muze vysoka teplota grafiky: 76 stupnu C, nevite jestli je to v normalu?

1) Co má grafika za chlazení ? Pasiv/aktiv.
2) Teplota 76°C je teplota jádra ?
3) Teplota je v zátěži nebo ne ?

Nainstaluj nejnovější olvadače, pak si stáhni nějaký benchmark třeba. download.php .
Potom si otevři ovladače v nich monitorování teploty a v okně si pusť ten benchmark. Sleduj teplotu na kolik se dostane, než to spadne pokud bude větší než 100°C tak se ti přehřívá.