Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paremetry počítače

Dobý den, jaké parametry musí mít počítač aby dobře fungoval? Myslím tím paměť, procesor...............
Díky za rady
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt)

Co jste na mě jako vosy? Já jsem v tomhle úplnej laik, takže jestli se mi chcete posmívat, tak si poslužte.
Mě se jednalo o to jaké musí mít počítač parametry, aby fungoval, když si tam dám třeba graficky náročnou hru. Nebo když budu vypalovat, aby to bylo rychle.
Pokud se budem bavit o penězích, mám představu takových 20 - 25tis.
Doufám že chápete, že mezi vámi jsou i lidé, kteřé s počítačema nedělaj každý den a že když se podle vás, hloupě zeptaj, nemusí z nich každej dělat vola.
Díky díky

Podívej, já jsem taky laik, ale když jsem si přečetl Tvůj dotaz bylo mi jasné co přijde. Upřimně čekal jsem to horší. Jsou diskuse, že bys to nerozdýchal do vánoc. Takže míň citů a víc používat hlavu. Na druhou stranu, pár takových dotazů a vyškolíš se. Hezký den