Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbuntu 7.10 nechce se rozjet grafické prostředí

Dobrý den, měl jsem xbuntu 7,4 gnu/linux a vše bylo téměř v pořádku, po přechodu na verzi 7.10 se mi nespustí grafické prostředí, při bootování, se zapíše error něco s xorg.conf.
Zkoušel jsem nějaké postupy, ale zatím mio nic nepomohlo, děkuji za pomoc.

Xbuntu je operační systém, nebo ne?
Změna kategorie, původně: Software (host)

bud si nainstaluj ovladace pre nvidiu cez aptitude , alebo synaptic , alebo pouzi generic ovladace , ak su nainstalovane , tak si uprav xorg.conf , v sekcii "Device" prepis nv => nvidia a uloz , predtym si zalohuj xorg.conf (pre istotu) , alebo skus

sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg