Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free náhrada za Nero?

Hledám free náhradu za Nero, požadavky: vypalování audio i dat CD/DVD, multisession, obraz disku. Pro WinXP. Znáte něco takovýho?

Pavel

Taky jsem spokojený uživatel šestkové verze. Ale jestli budu nucen někdy kupovat novou vypalovačku, už to bude asi SATA. Tos mě teda nepotěšil, jestli nebude v šestce NERU podporována...

Nepíše se ztotožňovat se "z"? Fláklo mě to přes oči.

Já používám skvělý Burn4free

Pomocí tohoto programu si můžete vytvořit vlastní hudební kompilace či zálohovat data na CD a DVD.
podpora různých rychlostí vypalování a ochrana podtečení bufferu,
vypalování audia z různých vstupních formátů (WAV, WMA, MP3, MP2, MP1 and OGG),
poměrně intuitivní ovládání,
podpora CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW/DVD-RAM mechanik (SCSI - IDE/EIDE - USB),
více cesty k vypálení CD/DVD (přes drag & drop, menu přiřazené pravému tlačítku myši či interní, interní souborový manager),

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_ cd/burn4free/