Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SW klávesnice, speciální požadavky

Ahoj všem programátorům,

potřeboval bych někoho moc šikovnýho, kdo by dokázal naprogramovat SW klávesnici pro WinXP (něco jako je OSK.exe). Požadavky: okno bez titulní lišty a menu, obsahující několik málo kláves, jako pravý Alt, @, PrintScreen (tohle bych upřesnil). Stisknutá klávesa této SW klávesnice (myší na obrazovce) se musí chovat úplně stejně, jako na klasické HW klávesnici.

Úplně super by bylo, kdyby si program dokázal načíst z ini souboru, který klávesy má zobrazovat.

Jsem ochoten za program zaplatit cenu ve stovkách Kč, bude-li třeba. Přednost mají "rozumný" jazyky (Object Pascal for Delphi) a požadoval bych zdroják. Pokud by to autor uvolnil jako freeware, nebudu se zlobit :-)

Je tu někdo, kdo by tohle zadarmo/za peníze dokázal?

Pavel

tiez si myslim. To by chcelo podrobne nastudovat v MSDN alebo inych zdrojoch, akym sposobom by sa to dalo urobit slusne (vracanie focusu moze aj robit problemy, s presuvanim focusu som mal kedysi davno nejake problemy, kedze Win ma tych focusov viac, a rozne WinAPI fcie robia rozne dost divne efekty (nepresunu vsetky focusy alebo neprekreslia aktivny element (button) apod)).