Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám 32" LCD TV, která splní mé požadavky

Existuje nějaký 32"LCD Tv které pracuje správně?
1) Má dobrý obraz, 100Hz, Ci slot, DBV-T i analog atd.
2) Naladí zvlášť televizní a radiové kanály
3) Jdou nastavit jednotlivé Tv programy podle mých požadavků - ČT1, ČT2, Nova, Prima, ČT4 sport, atd.
4) EPG zobrazuje korektně časové údaje a jsou správně zobrazeny názvy programů.
5) Teletext
6) Má dobrý záruční servis!!!
Díky.

Změna předmětu, původně: LCD TV
Je třeba, aby nadpis vystihoval povahu problému, ne jen čeho se týká. Děkuji za pochopení. (anarchist)

Vážení!
Mám dojem, že jen kecáte kraviny. Takže:
1) a)100Hz zobrazování je vhodné pro sportovní pořady. Vkládá mezisnímky a tím pádem jsou pohyby plynulejší
b) Ci slot je vhodný pro převod MPEG4 do MPEG2. Zatím nedostupný, ale asi vbrzku bude nutný