Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ntldr chyba notbook acer espire 5101 wlmi

pri preinstalovani systemu mi notbook vypol a ked sa roybehol vyskocila hlaska ntldr missing tak som vlozil recovery dvd co som si pri prvej instalacii vztvoril nakolko tento notbook nema dodavane instalacne cd a instalacia je ulozena na disku. no pri 97% mi vyhodilo chybu a recovery ukoncilo vie mi niekto poradit co robit kedze sa ani do systemu nedostanem ? alebo vie niekto poradit de by som zohnal recovery cd k tomuto notbooku dik za odpoved

no zobral som ho jednemu chlapikovy co opravuje pocitace a skusil moznost nainstalovat win xp a potom ze skusi s toho oddielu instaovat win, no ked sa nainstalovalo xp sa objavil aj ten skryty oddie disku kde mala byt ta instalacka a bol prazdny takze nechal mi tam normal xp s tym ze mi postahoval ovladace z acerackej stranky ale nejako ta stranka blbne a nie vsetky isli stiahnut

ps alt-f10 nefungovalo