Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem titulky sa zobrazia dva krat

Ahoj,pri prehravani filmov sa mi zobrazia titulky 2krat,jeden typ vyzera ako vstavane(mierne rozmazane,..),dalsie su normalne.Ked som mal tento problem predtym pri nejakom filme,tal som len vo directvobsube nastavil hide subtitles,to ale teraz nefunguje.Ak chcem aby sa zobrazili len normalne title,musim ich presunut z adresara a nacitat manualne.Program bsplayerpro,vista,klitemegacodecspack.Dakujem

Vážená lamo,
pokud se jmenuje soubor s titulkama stejně jako film (liší se pouze příponou), tak přehravače je dohledají a načítají automaticky.

BsPlayer ovšem může používat externí kodeky.
Došlo k tomu tak, že externí kodeky spolu s BsPlayerem odchytily tento (stejný) název a oba je společně načetly.

Řešením je:
- Přejmenovat název video-souboru nebo souboru titulků a ty potom načíst dodatečně, ručně.
- Vypnout zobrazování titulků přes nastavení kodeků.
- Vypnout zobrazení titulků v BsPlayeru