Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout počítač (z ničeho nic)

Ráno jsem měl puštěný počítač,vše v pohodě..Nyní jsem ho chtěl zapnout (příspěvek píši z z druhého-dětského PC) a vůbec nic...Prostě nenaskočí. Jako by do něho nešel el. proud. Co s tím,kde by mohla být chyba? Může to být třeba v nějaké pojistce nebo ve zdroji? Zatím jsem se s tím nikdy nesetkal...

Myšlenka určitě dobrá...Bohužel ten počítač jsem si nechal sestavovat v Praze (což je cca 100 km od mého bydliště),takže "hybaj" do Prahy není moc ideální...A posílat poštou celý počítač,asi také to pravé ořechové...Musím tam zítra zavolat a domluvit se s nimi...

Opravdu zajímavé..Takže vzal jsem počítač do práce,abych zkusil jiný zdroj..Zapojím šnůry a počítač naskočí a funguje! Teď už opravdu nevím,čím to mohlo být..Říkají mi,že buďto přívodní šnůrou nebo přepínačem.Nebo že v síti bylo nějaké přepětí..Těžko říci,vyzkouším ještě jinou přívodní šnůru (i když paradoxem je,že na ní fungoval ten druhý počítač..).Mohla být třena jinak natočená,fakt nevím..Pro mě záhada :?: