Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím poraďte s padáním internetu

Ahoj všem, prosím, mám problém: doma se již dlouho připujuji přes ADSL modem na internet od radiokomunikací na stolním počítači. teď jsem si koupila ještě notebook a pomocí elektronicky nadaného bratra rozdělila kabel na dva a zavedla net i k notebooku- jen si přehazuji modem. Zpočátku to fungovalo skvěle, teď ale začal net s hláškou "v aplikaci win 32 internet došlo k problému a je třeba ji zavřít" padat, a to v naprosto neodhadnutelných intervalech- někdy po půl hodině, někdy po minutě. Počítač se pak musí restartovat, sice normálně jede, ale nefungují některé ikony, namátkou třeba přehrávání hudby ve winampu nebo ovládání hlasitosti dole na liště, a nejde také otevřít znovu otevřít ikona připojení (siemens dial up), dokud se to nerestartuje. Prostě jako by trochu zamrzl. Otvírané ikony vždy trochu problesknou, ale otevřít nejdou. MP3, které chci třebas přehrát, zas nesmyslně hlásí, že není přehrávač.A teď zásadní otázka: je to kabelem, nebo virem, který ale ani avast, ani spybot nenašel, a nebo něčím úplně jiným? Děkuji velice za Vaši odpověď!

mam Ji:)))))dneska prudí extrémně:)
V aplikaci Generic Host Process for Win32 Services došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.a dále standardní chcete odeslat zprávu o chybách?
Jo a eště zajímavost: pokud ji neodklepnu, tak net ještě tak dvě minutky běží, než chcípne. Díky za jakékoliv jiné rady než formátování....

Díky kopla jsem to tam, nic tim zkazit asi nemůžu.. idkyž při prvním vytoční to mělo nějaký kecy že spojení nelze navázat kvůli chybě konfigurace tohoto počítače, ale pak si to nějak rozmyslel a vytočil se. Tak dám eště vědět esli problém pokračuje, zatím dík moc všem ochotníkům:)pro nás počátačově méně gramotné jsou tyhjle stránky spása!