Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznamy zvuk

Mam taky problem:
Taaakze dostali sme pekny new PC. Vsetko bezalo v pohode . Tento PC bol super :) . Ale co sa nestalo po case pocitac spomalil (aj napriek tomu ze neobsahoval ziadny Spyware ani Virus (kontrola to isti ne?)) a objavilo sa nezname pipanie z mojho pc. Vychadzalo to z takeho maleho repracika zabudovaneho v PC priemer asi 2-3 cm . To pipanie bolo neznesitelne tak som ho odmontoval s PC. To pipanie sa vsak prenieslo na Repraky teraz ked nemoze pipat z maleho repracika tak presiel na velke BEDNE a to je este horsie (teda ak pocuvam pesnicku na plne pecky a zrazu to zacne pipat ) . Kdesi som cital ze to vydava BIOS nejake taketo pipanie a kazde to pipanie ma nejaku pricinu.
PS: Aj po preinstalovani systemu ide pc pomalsie ako je obvykle (niekolkonasobne ide pomalsie)
Teraz tu su moje otazky:
Co to sposobuje? Preco to pipa? Ako to pipanie odstranim?
(to pipanie obvikle trva aj 20 minut potom spravi niekolkominutovu prestavku (asi sa nadychuje) a potom zas pokracuje v pipani)
Tu som vam uploadol kratky zaznam toho pipania:
16014-Hlas000.mp3.html
VELMI PROSIM POMOZTE MI !!

Nevím, kam sis ho dal. Jestli někam s ostatními (od mobilu, pračky, MP3 přehrávače, PDA, foťáku, televize, Hi-Fi věže, set-top-boxu, žehličky, vrtačky, lednice...) do knihovny, nebo jestli to na knihovnu ještě není, mohl by také být někde v šuplíku, nebo v krabici od počítače, nebo na CD která bývají k počítači ve formátu *.pdf (tam bych se kouknul první).

Ještě doplňující otázky: To znamená, že to pípaní se ozývá i když je počítač v klidu, tedy nemáš nic spuštěno? Máš v PC nějaký program na kontrolu teploty? Nemáš náhodou v Biosu nastavenou signalizaci překročení nastavené teploty procesoru, nebo jiného zařízení, třeba nějakém programu? Zkus během pípání odpojit mikrofon, pokud jej máš k PC připojen.

Pokusím se to přetlumočit:
píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp…

Ten zvuk ohlašuje vaši smrt, sbohem pane Andersone... :-D

Podle mě to má příčinu ve vysoké teplotě procesoru nebo čipsetu. Zkus rozdělat PC a kouknout se na větrák, jestli není zanesený prachem. Točit se může, ale pokud je zalepený, tak nebude chladit. Ještě předtím bych zkontroloval v Biosu teploty a vsadím boty, že procesor bude mít přes 70°.