Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznamy zvuk

Mam taky problem:
Taaakze dostali sme pekny new PC. Vsetko bezalo v pohode . Tento PC bol super :) . Ale co sa nestalo po case pocitac spomalil (aj napriek tomu ze neobsahoval ziadny Spyware ani Virus (kontrola to isti ne?)) a objavilo sa nezname pipanie z mojho pc. Vychadzalo to z takeho maleho repracika zabudovaneho v PC priemer asi 2-3 cm . To pipanie bolo neznesitelne tak som ho odmontoval s PC. To pipanie sa vsak prenieslo na Repraky teraz ked nemoze pipat z maleho repracika tak presiel na velke BEDNE a to je este horsie (teda ak pocuvam pesnicku na plne pecky a zrazu to zacne pipat ) . Kdesi som cital ze to vydava BIOS nejake taketo pipanie a kazde to pipanie ma nejaku pricinu.
PS: Aj po preinstalovani systemu ide pc pomalsie ako je obvykle (niekolkonasobne ide pomalsie)
Teraz tu su moje otazky:
Co to sposobuje? Preco to pipa? Ako to pipanie odstranim?
(to pipanie obvikle trva aj 20 minut potom spravi niekolkominutovu prestavku (asi sa nadychuje) a potom zas pokracuje v pipani)
Tu som vam uploadol kratky zaznam toho pipania:
16014-Hlas000.mp3.html
VELMI PROSIM POMOZTE MI !!

Ten zvuk ohlašuje vaši smrt, sbohem pane Andersone... :-D

Podle mě to má příčinu ve vysoké teplotě procesoru nebo čipsetu. Zkus rozdělat PC a kouknout se na větrák, jestli není zanesený prachem. Točit se může, ale pokud je zalepený, tak nebude chladit. Ještě předtím bych zkontroloval v Biosu teploty a vsadím boty, že procesor bude mít přes 70°.