Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínání PC

Počítač na noc vypínám ze sítě, vypínačem na přepěťové ochraně.Po namontování USB 2.0 PCI CARD od Edimaxu se mi PC po připojení do sítě samo zapne.Poraďte prosím co nastavit v BIOSU ,aby všechno fungovalo, jak má.Dík.

Ked ani nenapises aku mas dosku a co vsetko mas v BIOSe tykajuce sa advanced alebo power managementu, tak nechapem akym jasnovideckym sposobom ti mame poradit.

Ak sa to neda poriesit nastavenim BIOSu alebo jumpermi na doske (vid navod k doske, zaujimaju ta slova wake on PCI PME apod, a zaujima ta aj nastavenie typu "After AC power loss" ma byt na "Off"), ani sa to nezmeni prehodenim karty do ineho PCI slotu, tak je doska alebo zdroj aj tak uz nanic, si kup potom si novu dosku.