Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdelenie disku vo viste

ahoj,mohli by ste mi poradit aky disk manazer je kompatibilny s vistou,skusal som rozdelit disk cez manazera vo viste co nebol problem,ale vytvorena particia mala len 20gB,a nesla zvacsit,neviem preco.Disk 120GB.

Dobrý den , řeším podobný problém - mám na novém pc nainstlovány viw. vista ultimate a chci jej rozdělit na c -system a d - data - ty mam ted nakopirovana naexternim hd, takze ne disku s kapacitou 160gb je zabranych nejakych 15gb , (v jednu chcili tam bylo 120) a kdyz dam - spravovat - správa disků - zmensit oddil - tak mi nabidne zmenseni jen o 30 gb (c -120, d-30) ale ja to chcci opacne.
Disk je samozrejme defragmentovany, je vypnuty bod obnoveni , a odstranen soubor pro rezim spanku, ale i po nekolikate defragmentaci (OO defrag, diskkeepr, jkderag) tam nejake soubory na konci disku zustaly a kvuli nim mi to nejde rozdelit jak bych chtel.
nevíte co by se s tim dalo delat ? protože jsem nenašel program na rozděeni pod vin vista

diky

20GB bude myslím na Vistu málo... Cosi jsem zaslechl, že instalace SP1 vyžaduje 25GB (teď nevím, zda dokonce volného) prostoru. Po instalaci SP1 nároky opět klesnou.

(...neplatí, pokud se instalace SP1 může odehrávat i na jiném než systémovém disku... což se mi ale moc nezdá. Někdo mě opravte/doplňte ;-))