Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdelenie disku vo viste

ahoj,mohli by ste mi poradit aky disk manazer je kompatibilny s vistou,skusal som rozdelit disk cez manazera vo viste co nebol problem,ale vytvorena particia mala len 20gB,a nesla zvacsit,neviem preco.Disk 120GB.

20GB bude myslím na Vistu málo... Cosi jsem zaslechl, že instalace SP1 vyžaduje 25GB (teď nevím, zda dokonce volného) prostoru. Po instalaci SP1 nároky opět klesnou.

(...neplatí, pokud se instalace SP1 může odehrávat i na jiném než systémovém disku... což se mi ale moc nezdá. Někdo mě opravte/doplňte ;-))