Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dual boot

Dobrý den,
Mám takový problém.Rozdělil sem si disk a na jednu část sem nainstaloval windows xp.Potom jsem se pustil do instalace OS Linux Open SUSE 10.3.Vše probíhalo podle plánu.Zvolil jsem disk kam se má linux hodit a všechno šlapalo jak má.Po kompletním restatrtu pc se mi ,ale nezobrazila nabídka 2 operačních systémů,ale spustil se automaticky linux.Přitom disk windows vidí a jsou na něm všechny programy atd.,jenom se prostě nezobrazí nabídka os.Nevíte prosím čím to je?
Předem dík za rady.

Ak chces aby ti zas bootovali Win, tak musis nabootovat z instalCD Win do konzoly pre zotavenie, a zadat fixmbr a asi aj fixboot
Potom ale zas nebude bootovat linux, takze potom by si musel rucne zmenit boot.ini, a lilo/grub musi byt na tej druhej particii, nie v MBR (to bolo treba zvolit pri instalacii linuxu).