Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

Prajem pekny den,potreboval by som poradit mam takyto problem -mam AMD DURON 1100 a kupil som si podla socketu silnejsi ale inej znacky AMD SEMPRON 2300 ,socket pasuje ,nahodil som ho do pc ,ten nabehne ale v biose mi ukaze len 950 ,tam kde som ho kupoval mi povedali ze sa to da na doske upravit rychlost ale to je problem neviem ako na to,zevraj nejakym pinom alebo take nieco moc by som prosil ako na to inac dosku mam Micro ATX VA MS 6340

no tak ten jumber tam urcite neni ,zmilil som si to a co sa tyka az taky laik som neni ale stymto som nikdy nerobil proste nijaka skusenost preto pisem o radu vas a na tuto poradnu aby som to nejak s vasou pomocou vyriesil ja si myslim ze mam asi nejaku staru dosku pc mam 7 rokov a n ic v tom manuali nevidim na nastavenie toho biosu,tak ak maze este chut poradit budem povdacni

1. Si schopny vojst do nastaveni BIOSu? (mackat napr. Del pri starte)
2. Si schopny v nom najst nastavenie frekvencie FSB? Aku tam mas teraz? Ak mas 100 zmen na 133 alebo kolko ma ten tvoj novy procesor FSB.
3. Si schopny si najst informacie na www.msi.com.tw o tvojej doske? Podporuje ta doska (resp. verzia BIOSu ktoru tam teraz mas) ten CPU?

0. PROSÍM, používej interpunkci, to se fakt nedá číst
1. stáhni manuál k desce (pokud nemáš)
2. najdi si, jak se nastavuje FSB. Obecně se to dělá buď v BIOSu (lepší desky), nebo na desce jumpery nebo sadou mikroswitchů, případně to může být kombinace BIOS+jumpery

možná by pomohlo, kdybys sem dal přesné typové označení desky a jejího výrobce.

No konecne som nato prisiel v manuali nic o nastaveni nieje a co som sa docital na nete tato doska nezvlada semproni len duron a athlon,mozno by pomohlo flesnut bios ale to nestoji zato,po dohode vratim procak a asi to vyriesim kupou noveho pc predsa len sedem rokov pre pc tohto typu je dost dakujem vsetkym za ochotu