Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

Prajem pekny den,potreboval by som poradit mam takyto problem -mam AMD DURON 1100 a kupil som si podla socketu silnejsi ale inej znacky AMD SEMPRON 2300 ,socket pasuje ,nahodil som ho do pc ,ten nabehne ale v biose mi ukaze len 950 ,tam kde som ho kupoval mi povedali ze sa to da na doske upravit rychlost ale to je problem neviem ako na to,zevraj nejakym pinom alebo take nieco moc by som prosil ako na to inac dosku mam Micro ATX VA MS 6340

No konecne som nato prisiel v manuali nic o nastaveni nieje a co som sa docital na nete tato doska nezvlada semproni len duron a athlon,mozno by pomohlo flesnut bios ale to nestoji zato,po dohode vratim procak a asi to vyriesim kupou noveho pc predsa len sedem rokov pre pc tohto typu je dost dakujem vsetkym za ochotu