Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi odinstalovat Mc Rae RALLY 04

Prosím o radu jen co zapnu počítač uprostřed obrazovky mám rámeček Připravuji instalaci RALLY 04 nejde se toho zbavit naskakuje to tam pořád znovu a když dám odebrat program tak to vůbec nefunguje díky za rady Jana

je tam
nRrayFw
SOUNDMAN
vCDDaeman
Elby CHeck
Clone CD Tray
HPwuSchd 2
gttask
FirstStart
NeroCHeck
PDVDsesv
GANEchannel
wcmdmarl
ISUSPM
issch
Spyvareterminator
winamp
ash Disp
ctFMON
msmsgs
Monitor
Adobe Roader
Enable Q-type
HP DIGITAL imaging
Microsoft ofice
Rychlé spuštění
Speed fan