Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi odinstalovat Mc Rae RALLY 04

Prosím o radu jen co zapnu počítač uprostřed obrazovky mám rámeček Připravuji instalaci RALLY 04 nejde se toho zbavit naskakuje to tam pořád znovu a když dám odebrat program tak to vůbec nefunguje díky za rady Jana

no tak to opravdu nemám kluk hraje deně a pořád cd vyměňuje momentálně je tam prázdno, a ten rámeček naskočí hned jak se zapne počítač, už je to tak 6 dní co mě to otravuje a hra je tam nainstalovaná tak rok

Já bych i poradil, ale nevím jak. :-) Tuhle hru nemám, ale zkusím to aspoň obecně.
-Vypnout všechny virtuální mechaniky (Alcohol, Virtual Daemon apod.)
-Pokud možno vypnout automatické spouštění CD (to bude možná problém)...
-Strčit do mechaniky originální CD Colin McRae Rally 4. Zjistit v průzkumníkovi, jestli na CD je soubor uninstall.exe, nebo remove.exe, nebo tak nějak. Pokud ne, tak z CD spustit setup.exe, je možné, že odinstalace hry je součástí instalátoru hry. Něco mi matně říká, že tahle hra má ochranou starforce, nebo něco takovýho. Takže po odinstalaci to možná bude chtít restart počítače s tím, že CD zůstává v mechanice. Po dokončení samozřejmě cd vytáhnout. :-)

Pro "majitele" Alcoholu120 (ktery zrejme ma i respondentka): napiste ji tu, plz, postup, jak unmountovat virtualni drivy. Ja tento vykrik programatorskeho genia nepouzivam a instalovat to nehodlam.

BTW: V Daemon Tools je to "prava mys na ikonku s bleskem v trayi, virtual CD/DVD, unmount all drives".

je tam
nRrayFw
SOUNDMAN
vCDDaeman
Elby CHeck
Clone CD Tray
HPwuSchd 2
gttask
FirstStart
NeroCHeck
PDVDsesv
GANEchannel
wcmdmarl
ISUSPM
issch
Spyvareterminator
winamp
ash Disp
ctFMON
msmsgs
Monitor
Adobe Roader
Enable Q-type
HP DIGITAL imaging
Microsoft ofice
Rychlé spuštění
Speed fan