Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle 11 problém s basama

Čau,
mám problém v Pinnaclu 11. Když vložím do zvukové stopy audio a přehraju ho tak je úplně bez basů!! Hrajou jenom satelity reproduktorů. Kámoš mi říkal že to může být mou zvukovou kartou v základní desce.
Dá se problém vyřešit jinak než zakoupením vedlejší zvuk. karty do PCI?

M/B: MSI P965 Neo-F
integ.zvuk:Realtek HD Definition audio
CPU: P4 3.0GHz
Ram- 2x512MB
HDD: 160GB SATAII16MB,250GB SATAII16MB
VGA: Sapphire ATI Radeon x1650XT 256MB PCI-E

Díky za rady.

1.jednoduchost snadne ovládání
2.spousta efektů
3.spousta doplňkové muziky a songů
4.velký výběr menu a jeho snadné vytvoření podle představy
5.jedinou nevýhodou který mě sere je že to nemá alespoň 2video stopy to ej dost velkej nedostatek
6.další nevýhodou je že se nedá upravit přechod při kterém se obě zvukové stopy zeslabí.prostě to nejde udělat bez deformace zvukový stopy

Pužij Cyberlink PowerDirector. Na rozdíl od Pinnacla funguje.
1. Téměř shodné ovládání.
2. Možná víc.
3. Doplňková muzika je stejně jako u Pinnacla od firmy SmartSound Software Inc., možno vkládat jakoukoliv vlastní muziku.
4. Možná větší, větší možnosti ručních úprav.
5. Vyšší verze Pinnacle neznám neb jsem se s ním rozešel ve zlém, tak nemohu posoudit jestli nemá totéž: PIP track a Effect track.
6. Lze.

O proti Pinnaclu umí zpracovat 5+1 zvuk z kamer Sony (Pinnacle s tím nehne), HD, Wide. Nevím co stojí nyní Pinnacle, PowerDirector lze koupit za 2649 (http://www.studna-online.cz/product_info.php/cPath/ 80/products_id/231?PHPSESSID=e), možná někde i za méně.

//Edit: A může z toho vypdanout rovnou DVD s menu, kapitolama a vším, co obvykle profi DVD má.