Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poskozeny NTFS.SYS

Pri startu pocitace se mi zobrazuje BSOD s chybou NTFS.SYS a to i pri bootovani do BartPE live CD, z cehoz usuzuju, ze by se to samy stalo pri bootovani z jinyho HDD (kterej ted nemam). Je vubec jeste nejaka sance jak se k tem datum dostat? Na oficialni MS podpore je navod jak NTFS.SYS nahradit z instalacniho CD, ale to bych radsi zkousel az jako posledni moznost. Diky predem za rady.

zdravim.lidičky potřeboval bych poradit.mám 20gb hdd a asi měsíc jel v pohodě,ale pak sem ho z větší části zaplnil a hned mi tam skočila chyba.ted když přeinstaluju windows(jakykoliv) tak to jede i po resetu,ale když to vypnu a pak pustím tak už to nenajede a hodí to chybu NTFS.sys souboru.nevíte co s tím???díky