Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak stišit grafiku

...mam ATI HIS X850XT CrossFire Edition (256MB/ 256bit, PCI-Ex16, 2DVI).....a dělá strašnej vyrvál,po tom, co jsem zapojil nový zdroj.Měl jsem nějakej Eurocase 400W a ted jsem tam dal tento,Fortron Blue Storm II 500W, a od te doby řve.. :(
co s tim?, nebo čim to?

Jako příklad uvedu svůj pokus (funguje to). Měl jsem na grafice větrák s průměrem 30mm a výškou 8mm (byl zapojen na 12V). Sehnal jsem větrák se stejným průměrem (a roztečí šroubků pochopiteně) s výškou 30mm původně určeným pro zapojení na 24V. No a díky zapojení na 12V, má poloviční točky a díky své výšce dává víc vzduchu než ten původní. Bacha některé větráky to neumí a na menších voltech se nerozjedou.