Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co koupit na Vánoce?

Ach jo, už zase začne pro mně trýznivé hledání něčeho
alespoň trochu originálního, o peníze se ani nejedná, jako o nápad.
Zatím trochu uvažuju o nějakém luxusnějším peru:

www.penshop.cz a asi zkusím prošťourat:

www.darky.cz, tam je toho fakt dost.

Mělo by to být pro dva starší pány a jejich manželky.
Možná by pro pány stačilo pero + kvalitní mok, ale co pro dámy?
Všechno vlastně už mají, takže by to chtělo ideu (i pro chlapy.)

Malá poznámka: minule jsem koupil digi fotorámeček a tak nějak smutně
stojí v rohu pracovního stolu přikryt hadříkem, aby se nepoškodil displej od slunce. :))
A čas začíná tlačit...

Pro chlapy už mám vybráno. Taťkovi nějaké dražší pero,
které asi stejně bude ležet v zásuvce, strejdovi tágo,
on rád hraje kulečník. Balabushka to asi nebude,
jen špička na ni stojí 2890 a tágo za 64990 je sice fajn,
ale do vesnické hospody to asi nebude potřeba.
Vybral jsem značkové tágo (samozřejmě jednodílné)

450-it.html

Včil, co ženským? Dobrá volba je belgická bonboniéra
za 200 - 1200 a NEJSOU to vyhozené peníze,
neboť lepší bonboniéry neexistují. Ovšem to bych se už opakoval.
Nádobí už mají, parfémy taky, technické věci je nevzrušují.
Náušnice a prsteny taky vlastní a stejně je nenosí, tak co teda?

I když to není nic originálního, neocenily by nějaké ty polštáře, přikrývky atd z ovčí vlny? Takové ty drahé, jak to do nich hustí v TV a důchodci dokonce hromadně jezdí na nákupní zájezdy za polštáři, maskujíc se, že jedou na Hlubokou?