Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co koupit na Vánoce?

Ach jo, už zase začne pro mně trýznivé hledání něčeho
alespoň trochu originálního, o peníze se ani nejedná, jako o nápad.
Zatím trochu uvažuju o nějakém luxusnějším peru:

www.penshop.cz a asi zkusím prošťourat:

www.darky.cz, tam je toho fakt dost.

Mělo by to být pro dva starší pány a jejich manželky.
Možná by pro pány stačilo pero + kvalitní mok, ale co pro dámy?
Všechno vlastně už mají, takže by to chtělo ideu (i pro chlapy.)

Malá poznámka: minule jsem koupil digi fotorámeček a tak nějak smutně
stojí v rohu pracovního stolu přikryt hadříkem, aby se nepoškodil displej od slunce. :))
A čas začíná tlačit...

Dámy taky pijou. Secesní soupravu na likér typu hubolep...
Nebo jim pořiď třeba pobyt v termálech. Když "vše" mají tak zbývají jen zážitky. Let balonem je taky docela pěkný.(Vlastní zkušenost)
Co nahrávka jejich oblíbených hudebníků z časů malin nezralých? (...taťko vzpomínáš?...tohle hráli když....)

Tak to už jen ta "kořalka" nebo luxusní bonboniera. Vaječňák, griotka, nugát likér, hlavně v pěkné lahvi, aby se pak vyjímala. Anebo :i: portské. U toho se to bude dobře probírat jak to v tom seriálu bude dál. A hlavně nechat pěkně zabalit.

Tady je problém s mírně zchátralým organismem, ale jako doplněk
něco pořídím určitě. Ne však jako vloni šampus za 3.999 Kč,
byl to Brut a nikdo z náz suché nemusí. Tak jsme to lopnuli
a divně jsme se na sebe dívali, nikdo nahlas neřekl, že to byla sračka.

S dámami ti neporadím, trefit se ženě přesně do noty, to chce individuální přístup.
Ale pro pány je tutovka brnknout na více či méně skrytou dobrodružnou strunu. Pěknou kudlou nic nepokazíš a piš si, že uděláš radost. U starších ročníků zabírá spíš klasika, než moderní materiály a vzhled. Za +/- tři litry (cena před asi dvěma roky) bude řemeslně kvalitní a technicky originální dárek. Na takové Vánoce pánové nezapomenou.
noziri_sindelar.htm

trefit se ženě přesně do noty, to chce individuální přístup

Ani s individuálním přístupem. Léta zkušeností mi praví, že ženské to bude velké, malé, ošklivé, nevzhledné, k ničemu, bude na to padat prach, nevede se to a když tohle všechno náhodou klapne, tak to má blbou barvu.

Takových nás je asi víc. Po letech člověk rezignuje a před vánoci si vytrpím s manželkou kolečko po buticích kde si sama vybere a já zaplatím.
Ještě musí ale člověk dávat bacha na výraz tváří. Na své nesmím mít znuděný výraz a z manželčiny musím vyčíst co přesně chce slyšet.
(doufám že taky nechodí na poradna.net, jinak se nevylžu ]:))

Přátelé, já když poslouchám ty vaše manželsko-defétistické teorie, tak mi je do pláče. Podle obecně uznávaných vědeckých poznatků (Darwin aj.) je chlap pánem tvorstva a i podle teologických nauk je žena stvoření bez duše....

Chybí podstatná informace, kolik, že chceš investovat. Můžeš koupit každému rohlík (též zvolna luxusní zboží) nebo auto.
PS: Z digi rámečku můžou v klidu hadru odstranit, mě na něj svítí slunce nejmíň rok a furt ukazuje dobře :-p.

Pro chlapy už mám vybráno. Taťkovi nějaké dražší pero,
které asi stejně bude ležet v zásuvce, strejdovi tágo,
on rád hraje kulečník. Balabushka to asi nebude,
jen špička na ni stojí 2890 a tágo za 64990 je sice fajn,
ale do vesnické hospody to asi nebude potřeba.
Vybral jsem značkové tágo (samozřejmě jednodílné)

450-it.html

Včil, co ženským? Dobrá volba je belgická bonboniéra
za 200 - 1200 a NEJSOU to vyhozené peníze,
neboť lepší bonboniéry neexistují. Ovšem to bych se už opakoval.
Nádobí už mají, parfémy taky, technické věci je nevzrušují.
Náušnice a prsteny taky vlastní a stejně je nenosí, tak co teda?

Co pro ženské takovej ten dárkovej pytel nebo koš? Od každého je tam něco, dokonce můžeš koupit všechny komponenty extra a smontovat do igelitpytle s mašlou. Nacpat tam nějakou bonboniéru, párky v konzervě, pražskou šunku, lepší kafe, čokoládu, datle, fíky, ananasovej kompot, nějakou vafli, kaviár, šproty, chcíplou myš atd. Výhoda je, že je tam spousty drobností a tak se lépe strefuješ do vkusu.

PS: Ta fotka toho tága je nesmírně zdařilá, neznat značku tak je s tím vemu po hlavě. :))

I když to není nic originálního, neocenily by nějaké ty polštáře, přikrývky atd z ovčí vlny? Takové ty drahé, jak to do nich hustí v TV a důchodci dokonce hromadně jezdí na nákupní zájezdy za polštáři, maskujíc se, že jedou na Hlubokou?

Ja od urciteho obdobia kupujem zvycajne uz len flasu sampusu, prip. vec len ak viem ze niekto nieco potrebuje/chce tak kupim to co potrebuje/chce.
Este tak max. frajerke clovek obcas vie vybrat aj nejaku peknu blbost (sperk), ale inac je IMHO hovadina kupovat niekomu nieco co nechce/nepotrebuje, a zrovna v obdobi preplnenych obchodov ptz stado ma vianoce tak vsetci hura zakopavat o seba do kramu.

Sampus sa vypije a je ok. Alebo podla toho co kto pije, basu piva aj s peknym poharom, lepsie vino (podla toho ake pije ak pije vino) apod., z toho je aspon nejaky "uzitok" ked sa to vypije :), nejake blbosti veci by boli len zalozene niekde v sufliku.