Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrání DVD v WMP11

Dobrý večer.Prosím o pomoc a radu pro laika. Nejde mi přehrát DVD ve Win Medi Player 11. Nikdy jsem to zatím nepotřeboval (tudíž ani nezkoušel). Nejde přehrát DVD orig.koupené ani vypálené z TV do DVD přehrávače. Vše se dá přehrát jen v programu "Power DVD". Můžete prosím poradit jak zprovoznit WMP11 na přehrání DVD? Děkuji.
O.S. Win XP

Tak jsem zkoušel nainstalovat ten balík "allin 1", nepomáhá to. Stále to vyhazuje tuto hlášku

Program Windows Media Player nemůže přehrát tento disk DVD, protože nelze zapnout analogovou ochranu kopírování na výstupním monitoru. Nainstalujte aktualizovaný ovladač grafické karty

a v seznamu popisků (souborů) to stále píše "Neznámí disk DVD"

Nainstalovat Media Player Clasic (jak radí "Fuente", jsem ještě neskusil. Asi mi nic jiného nezbude a WMP 11 dát k ledu. Můžeš ještě prosím poradit? Děkuji

Jen upozornění. MPC nepotřebuje k přehrávání zádný externí mpeg2 filtr, GOMplayer ano, takže GOM neřeší zdaleka vše(kdežto VLC,MPlayer,KMPlayer ano). MPC pracuje např. s purevideo a coreavc bez problemů, GOmplayer s problemy. Rozhodně nemužu sdílet tvé nadšení z Gomplayeru. Dokonce i tebou zminovaný tvůrci CCCP označují GOMplayer jako EVIL/BAD player, což nneí nejlepší vizitka.