Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s notebookem

Zdar
Měl jsem notebook zapnutý přes noc a stahoval jsem jednu hru, ale ráno se probudím a wifi mi píše, že nejsem připojen k internetu, nejde se mi připojit, tak jsem to restartoval a ukázalo se mi KNLDR nenalezena a pod tim ctrl+alt+delete pc restartujete.
A tak se to opakuje. Nevíte co mám dělat???

do konzole zotavení se nedostaneš [enter]=instalovat xp, ale [r]=repair console.

vyber tvůj disk ven, zajdi za někým mírně pokročilejším kdo má taky xp sp2, přidej disk do jeho pc jako druhý=nebootovací, nechte si zobrazit skryté soubory třeba v total commanderu, zkopírujte na tvůj disk soubor c:\ntldr, půjč si od něj nějaký partition manager nebo disketu s fdiskem.
vrať disk do svojeho krámu, nabootuj z diskety/cd s fdiskem/partition managerem, podívej se který oddíl je označený jako active=bootovací - má to být ten první na tvojem disku.
už víš jak se dostaneš do repair console: nabootuj z instalačného cd xp, místo instalace zvol [r], přihlásíš se k první instalaci na disku, zadáš admin heslo (by mě zajímalo co tam píšou xp home), spustíš raději oba příkazy:
fixmbr
fixboot
vyhodíš cd ven, restart. pokud jsi minule nenechal instalaci "v modré obrazovce" dojít dále, pravděpodobně bude všechno fungovat.