Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku?

Ahoj...mám tudle grafiku...
http://www.hisdigital.com/html/product_ov.php?id=14 6
a tuto sestavu:

deska : ASUS A8N5X nforce4 ,
procesor : AMD Athlon 64 3200+(venice),
chladič CPU: Arctic Cooling Freezer 64 Pro,
op.paměť : 2*1gbDDR A-DATA,
zdroj : Fortron 500W Blue Storm II,
DVD RW : DVD-RW
zvuk : Genius 5.1 wood home theatre,

chtěl bych jinou,protože po zakoupení chladiče a zdroje, ta grafika strašně řve...poradte, co by mi nejvíc s touto sestavou šlapalo a bylo by tak do 3000,-...na značce nezáleží,,,,jestli ATI, nebo GF !!!!! díky
Změna předmětu, původně: Jakou grafiku??? (anarchist)

To je teoretické množství zpracovaných dat za sekundu (jestli jsem se vyjádřil dobře...). Je to dáno šíří paměťové sběrnice. U první je to 256bit, u druhé 128bit. V podstatě ještě donedávna byla 256bit sběrnice high-end, teď už je to 384bit... Drtivá většina běžných karet má těch 128bit a tedy cca 22,4GB/s

Ty karty se dělaj (a vlastně všechno okolo pc) podle hesla "nikdy všechna vajíčka do jednoho košíku", každá má něco...
Atina zase neumí dx10, nVidia ano..