Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP nenaskočí

Prosím o radu. Mám notebook FS A1650G, který do včerejška šel bez problémů. Teď mi nejde vůbec spustit, Zapne se startovací logo Windows, počítač se vypne a znovu restartuje a tak to dělá pořád. Zkoušel jsem vyndat baterku a zapnout v nouzovém režimu, ale nejde to.
Instalačku Win XP mám od FS, ale mám i originálku Win XP od MS.
Zkoušel jsem jenom tu od FS co u toho byla, ale záchrana nelze.
Příjdu o data?
Mám zkusit ještě tu druhou instal od stolního PC?

Děkuji

Tedy jedno CD, takze to neni takovej problem. (Narozdil od Kurta, bych zacal zalohovanim - presto,ze jeho rada nejspise pomuze a je to logicky jednoduchy krok, jak se to pokusit opravit/ btw: ucetnictvi se zalohuje pravidelne... alespon,ze pad pc obcas donuti lidi zalohovat...;-) )

Já bych začal úplně jinak. Tuto chybu jsem několikrát řešil. Může být způsobena "miliónem" důvodů. Ale jeden důvod se dá velmi dobře odhalit a několikrát jsem takto dokolečka restartující OS naprosto bez problémů zachránil. Pokud máš libovolný prostředek, kterým se dostaneš na particii tvého OS - může to být Norton (pod DOSem), Acronis cokoliv, a zjistíš, že volná část disku je malá - nejmenší jsem viděl kolem 36 MB, nepochopím jak ten OS jel, ale pochopím, proč při dalším příležitosti už NENAJEL - tak vyčisti Tempy a uraž prostě co se dá, abys měl aspoň pár stovek, nebo prostě zvětši velikost particie - a OS MŮŽE!!! bez problémů najet znova. Pak to pročisti důkladně.