Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP nenaskočí

Prosím o radu. Mám notebook FS A1650G, který do včerejška šel bez problémů. Teď mi nejde vůbec spustit, Zapne se startovací logo Windows, počítač se vypne a znovu restartuje a tak to dělá pořád. Zkoušel jsem vyndat baterku a zapnout v nouzovém režimu, ale nejde to.
Instalačku Win XP mám od FS, ale mám i originálku Win XP od MS.
Zkoušel jsem jenom tu od FS co u toho byla, ale záchrana nelze.
Příjdu o data?
Mám zkusit ještě tu druhou instal od stolního PC?

Děkuji

Já bych začal úplně jinak. Tuto chybu jsem několikrát řešil. Může být způsobena "miliónem" důvodů. Ale jeden důvod se dá velmi dobře odhalit a několikrát jsem takto dokolečka restartující OS naprosto bez problémů zachránil. Pokud máš libovolný prostředek, kterým se dostaneš na particii tvého OS - může to být Norton (pod DOSem), Acronis cokoliv, a zjistíš, že volná část disku je malá - nejmenší jsem viděl kolem 36 MB, nepochopím jak ten OS jel, ale pochopím, proč při dalším příležitosti už NENAJEL - tak vyčisti Tempy a uraž prostě co se dá, abys měl aspoň pár stovek, nebo prostě zvětši velikost particie - a OS MŮŽE!!! bez problémů najet znova. Pak to pročisti důkladně.