Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto jak spustit soubor BIN

Dobrý den stahl jsem hru Max Payne 2 ale je to soubor BIN sou to 2cd...nevite jak zpustit instalaci?:.(

Lock. Porušování pravidel, zvrhnutí se do osočování. (touchwood)

OK...MĚ SE LÍBÍ JAK VŠICHNI DĚLATÉ CHYTRÝ O TOM WAREZ ALE KAŽDY ZVAS MA ALESPON JEDEN SOFTWARE TOHOTO TIPU DOMA;-)
PARDOON TO VELKÉ písmo ja zapoměl...tak je to ze stronga:-) je to nelegáááááááááááállllllllnííííí a zboří se svět že?
Ještě jeden podobný příspěvek a ten bude opravdu poslední. (karel)

kdyz to mas z toho stronga - ... to jiste na hubu jsou odvazany z tech pismen velikanskejch -na kolika hubech mas bananek za CAPS?
----
bin je image disku
1:vypali se-nero
2.pripoji se virtualne-alcohol 120%,daemon tools
3.otevre se - ultra iso
---
patrne chranene cd/dvd - pouzij metodu 2. s aktivovanou ochranou