Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto jak spustit soubor BIN

Dobrý den stahl jsem hru Max Payne 2 ale je to soubor BIN sou to 2cd...nevite jak zpustit instalaci?:.(

Lock. Porušování pravidel, zvrhnutí se do osočování. (touchwood)

OK PUVODNĚ SEM CHTEL NAPSAT JEN JAK OTEVŘÍT SOUBOR TIPU BIN..JENŽE S TOHO CO TU ČTU VIDIM KDYŽ ČLOVEK NEPOLOŽÍ PŘESNÝ DOTAZ KONKRÉTNĚ TAK HNED NA NĚJ VŠICHNI NARÁŽÍ...NAVÍC NENÍ TO PODPOVA WAREZ:-) JA CHCI JEN VĚDĚT JAK OTEVŘÍT BIN...TO PŘECE NEMUSI HNED ZNAMENAT WAREZ3-[

a) nekřič na nás (psaní velkými písmeny se považuje za nezdvořilé řvaní)
b) "stahl jsem hru" - to není warez, zde zakázaný? Kdyby jsi se zeptal jenom na otevření souboru .bin, tak tě určitě nikdo nebude upozorňovat na nepřípustnost warezu. Když to ale na sebe bonzneš sám ...

Nechápu, pro tu na ostatní křičíš.
Odpověď jsi dostal. BIN je obraz disku, takže buď si to vypálíš na CD nebo použiješ virtuální mechaniku, např. Daemon Tols

Pokud si někdo "stáhne" obrazy disku, tak to není warez? Pokud máš tu hru legálně, proč si stahuješ obrazy disku z netu?

Táááááááááááááák a přesně o to mi jde...podívejte se na...přesně jak sem psal hned na člověka zpustíte...a nakonec si z něj děláte vždy srandu...občas se tu dočítam fakt hruzy.Když si někdo dělá s např.13-15letejch kluků srandu a radím jim naprosté hlouposti a oni to pak dělají...stahnutí hry nemusí hned zanmenat warez...například mužete si stahnout warez windows xp a dokoupit či mít už k tomu licenci.Stejně tak je to s hrou...tak hned nenapadejte lidi...uplně na vás vidím ja mate radost když se šichni mužete zapojit do toho shazování lidií....NAZDAR
P.s.Problem už jsem vyřešil

Na takové lamy jsme zde zařízení... (touchwood)
[lama.jpg]

Merline, budu předpokládat, žes nepochopil myšlenku, že "psaní velkejma se považuje za křičení" a nebudu si myslet, že jseš hulvát. OK?

PŘESNĚ JAK SEM PSAL HNED NA ČLOVĚKA ZPUSTÍTE

Nikdo se tu na tebe nevrhá s chlípným pohledem a... Možná máš na mysli spustíte, ale co já můžu vědět.

K tomu dalšímu blábolu se ani vyjadřovat nebudu.

Pavel

Křičím přesně tak...ty si zase asi nepochopil co tím velkým písmem dávám najevo...pavlíku pavlíku...vždyt to říkam jen se do každého hned "s"pustíte... atd atd...ale podstata dotazu uniká kde si v zapomnění...

Bouhužel, tak inteligentní korektor, aby opravil ty obrovské hrubky nemáme. (touchwood)

Vypadá to, že reaguješ na můj příspěvek - pak je lepší klepnout na odpovědět k mýmu příspěvku.

KŘIČÍM PŘESNĚ TAK...TY SI ZASE ASI NEPOCHOPIL CO TÍM VELKÝM PÍSMEM DÁVÁM NAJEVO.

A co tím teda dáváš najevo kromě toho, že se chováš jako hulvát?

VŽDYT TO ŘÍKAM JEN SE DO KAŽDÉHO HNED "S"PUSTÍTE... ATD ATD...ALE PODSTATA DOTAZU UNIKÁ KDE SI V ZAPOMNĚNÍ...

Koho myslíš tím každýho?

Pokud jde o mě, pak já se schutí obuju do blbečka, co se neumí vyjádřit a/nebo porušuje pravidka poradny.

Pavel

Merline, přestaň blbnout, ať tu nejsi za <censored> :-D

Jakékoliv stahování Maxpejna_druhého je warez, přečti si Autorský zákon. I kdybys ho měl doma v originále tisíckrát, na stažení odněkud prostě legálně nárok nemáš. A pokud zcela náhodou se jedná o download legální (Steam?), nepochybně je tam i návod, jak s *bin-y naložit. Prozraď tedy ten svůj zdroj ;-)

OK...MĚ SE LÍBÍ JAK VŠICHNI DĚLATÉ CHYTRÝ O TOM WAREZ ALE KAŽDY ZVAS MA ALESPON JEDEN SOFTWARE TOHOTO TIPU DOMA;-)
PARDOON TO VELKÉ písmo ja zapoměl...tak je to ze stronga:-) je to nelegáááááááááááállllllllnííííí a zboří se svět že?
Ještě jeden podobný příspěvek a ten bude opravdu poslední. (karel)

kdyz to mas z toho stronga - ... to jiste na hubu jsou odvazany z tech pismen velikanskejch -na kolika hubech mas bananek za CAPS?
----
bin je image disku
1:vypali se-nero
2.pripoji se virtualne-alcohol 120%,daemon tools
3.otevre se - ultra iso
---
patrne chranene cd/dvd - pouzij metodu 2. s aktivovanou ochranou