Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení MMC

Mělo by to fungovat jako domácí MMC. Takže DVD + internet. Takhle nějak bych si to představoval: (TV karta není definitivní, zatím by tam měla běžet WinFast TV2000XP Expert, kterou vyškubnu z počítače, s novou počítám, až se to skutečně vyvrbí s digitálem od UPC, zatím totiž nic moc...)
product.jsp
(předpokládám, že by ta integrovaná grafika měla stačit)
product.jsp
(možná i dva, uvidím...)
product.jsp
http://www.czechcomputer.cz/product_doc-EDA0E5BD6FA 4DDDBC12571080059FEA0.html
Mělo by se ještě něco změnit?
U tý kisny mi záleží i na vzhledu, takže jsem vybíral podle toho. Pokud by bylo něco zajímavýho pro miniATX bez desky, zřejmě bych volil tenhle mainboard:
product.jsp

Jestli byste k tomu někdo něco měl, tak že prosím. :-)
(Pokud jde o kejs, nepište mi prosím Mozarta, moc se mi nelíbí. ;-) )

Tak stran karty vysla dneska recenze na IMHOj velice kvalitni kousek: http://www.tvfreak.cz/art_doc-3935EA5D6FD5ACD4C1257 37F00641F52.html .

Jinak vsecko schvaluju, az na ten "barboun" - urcite nesezenes adekvatni skatuli bez shitoidni desky? Taky bych tam nacpal RAMky do dualu (ale to pises). Zakladovku mam stejnou (teda skoro - Gigabyte) a doporucuju popremyslet nad "prifukem" severniho mostu.

Edit: Pekne uATX bedny dela YeongYang (taky je na samohrajky pouzivam).