Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

Dobrý den.
Vyměnil jsem procesor Celeron za Pentium 4,2.8GHz.Změnil jsem frekvenci FSB na 200(200*14=2800)
Při restartu modrá smrt.(XPpro SP 2).Druhý systém XPpro naběhne,ale programy padají.Takže zatím jedu na FSB 133.Procesor má funkci hyperthreading,win ji detekovaly.Deska je ECS M952 s podporou
HT a rychlost sběrnice 800.Nevím co s tím mám dělat.
Děkuji.

Někdy Windows změnu CPU nerozdýchají, stejně tak Hyperthreading (HT). Zkusil bych v BIOSu zakázat HT, nejlépe asi reinstal Windows. Jinak ta Vaše deska je opravdu smrtící kombinace (ECS + VIA pro Intel CPU) - příště si pro procesor Intel kupte desku s čipsetem Intel.