Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zcela VYPNOUT akceleraci myši ve win XP/2003? - touchwoodova chuťovka

Ahoj všem,

po delší době se vracím jako tazatel s problémem, který se mi nepodařilo uspokojivě vyřešit. Z jistých (docela komplikovaných) důvodů potřebuju, aby se Windows XP/2003 "vzdaly" akcelerování ukazatele myši. To, co ve Win2000 jde nastavit, v novějších verzích není.

Zkoušel jsem i "hráčské" nastavení v registrech, ale to situaci jen zlepší, nevyřeší ji. Rovněž jsem zkusil MouseWare od logitechu, který to kdysi uměl (možná to ale byla funkce Win2000 a nikoliv funkce MW), bohužel v aktuální a dostupné verzi jsem to tam nenašel.

Máte/znáte někdo řešení? Googlil jsem, ale už jsem fakt unavený z fórových výstřiků různých gamesníků nad jejich supr-dupr laserovými myšmi.

Jménem TV relace "Touchwood pátrá, radí, vyšetřuje" všem zúčastněným předem děkuji. ;-)

znamena to ze pri jemnych (pomalych) pohyboch mysi sa kurzor hybe "jemne" a ak pohnes mysou rychlejsie tak sa kurzor pohne este rychlejsie (napr. 2x rychlejsie) a teda o vacsiu vzdialenost.
Napr.
pohnes s mysou pomaly o 1cm - kurzor sa pohne napr. o 10pixelov
pohnes mysou rychlo (ale tiez len o 1cm) - kurzor sa pohne napr. o 20 alebo 40pixelov (bez akceleracie by sa pohol len o 10pixelov)

Subjektivne je to s akceleraciou samozrejme lepsie (PC ti "pomaha" aby si nemusel behat mysou po celom stole), ale dobre je to len do chvile ak to z nejakych dovodov je treba vypnut :)