Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno outlook express

Prosím o pomoc mám chybu v poště a posílá mi tuto větu:

Účet: 'Lucie', Server: 'pop3.colortravel.cz', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800C0133

co mám dělat?

předem děkuji

Bych prohodil mezi sebou body Zavřít a Přejmenovat ;-).

Dobrá, pomaleji:
1. Zavři Outlook Express.
2. Zkopíruj si někam pro sychr soubor C:\Documents and Settings\(User)\Local Settings\Application Data\Identities\{GIU}\Microsoft\Outlook Express\inbox.dbx - kde (User) nahraď jménem přihlášeného uživatele.
3. Smaž uvedený soubor.
4. Znovu spusť Outlook Express
5. Je-li důvod k radosti, vychutnej. Není-li, ozvi se zde znova a budeme to řešit dál.

Prosím o pomoc - našel jsem si v poradně diskusi o OE ze dne 15.11.2007, kdy mám stejný problém. A ty jsi na něj odpovídal. Pokusil jsem se to provést dle tvé rady ale nenašel jsem soubor inbox.dbx, který mám přejmenovat.

Děkuji za odpověď Hefé

Otevřu si soubor C:\Documents and Settings\(User)\Local Settings\Application Data\Identities\{GIU}\Microsoft\Outlook Express\inbox.dbx ,
ale soubor inbox.dbx nemohu najít - žádný tam není jsou tam jen soubory doručená pošta, pošta k odeslání,Folders, Offline, Pop3oidl, odeslaná pošta, Koncepty, Odstraněná pošta vše .dbx a doručená a odeslaná pošta . bak, cleanup.log to jsou všechny soubory co se nachází ve složce OE
v čem je tedy chyba? a jak ji odstranit?