Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyzareny vykon wifi - porusoval bych zakon?

Zdravicko, po delsi dobe opet dotazek ;-)
Kdyz bych pres jednu wifi antenu vedl vice kanalu ( napriklad pomoci i4wifi.cz ), musi celkovy vyzareny vykon splnovat normu, nebo se ten vykon pocita na jeden kanal? Berme pasmo 5,4Ghz, kde se kanaly neprekryvaji.
Chtel bych si zacit hrat s bondingem na wifi kartach, abych to testnul pripadne zprovoznil, ale nechce se mi zase az tak moc prekracovat normu.

JR

Na bod B) bych zas tak nespolehal.

Já myslím, že i když Džejár dělal loupežíka hrušek, hrozí naprášení jen velice málo.

Nesmí to akorát rušit televizi. To se ale bohužel při takovém sloučení může snadno stát - vzniká tam tisíce parazitních kmitočtů součty a rozdíly. Na to nutno dát velkého bacha, lidi když nevidí svůj oblíbený kýbl krve z Novy, bývají silně nerudní a dovedou si stěžovat i na lampárně.

Jestli to televizi nebude rušit, je celkem klídek. Já provozuju offic Wifi a tak jsem si na ČTU stěžoval na blbce, kteří aby se do vzduchu vešli, pustí do všesměrových antén spoustu páry, jen aby se na druhém konci ulice viděli. Nyní si všichni nasaďte klobouky. Kdo si myslí, že se něco stalo, někdo něco řešil, nechť smekne. Ano, vítězí ti, co nechali na hlavě*).

*) Pro mladší: Kdysi byla v televizi taková soutěž, kde lidi hlasovali sundaváním a nandaváním klobouků.