Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficke ovladace

Ahoj...mam problem s grafickym ovladacem potrebuju poradit ktery je nejlepsi nejstabilnejsi na graf.kartu geforce6600GT a jak je spravne vymazat dekuju

Namiesto otaznikov sem mas pisat:

co si skusal, co si tam zmackol, a aky to malo efekt

Doteraz si sa nevymackol ci si ten ovladac vobec nainstaloval (to ze Win ta upozornia ze je nepodpisany ignoruj, musis to potvrdit ze to chces instalovat, urobil si? A co, bluescreeny mas aj nadalej? Alebo co, kurvadrat? Chapes ze nie sme jasnovidci? Co presne je na tom bluescreene? Zober si pero a papier a opis to, TYP_CHYBY, cislo chyby, v akom .dll alebo .sys chyba nastala a opis to z toho papiera sem do poradne. Na papier na tvojom stole nedovidime.

Ak mas rozne bluescreeny v roznych .dll/.sys tak je to nabeton harwarovy problem (pretaktovane, alebo vadna RAM, doska, grafika, slaby zdroj, apod), tak nechapem co tu furt vypisujes uz 5. otazku o nejakom nv4.dll

Spust test RAM z www.goldmemory.cz, ak nevies tak to odnes tam kde si to kupil nech ti to opravia (a zaplat im za to).