Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficke ovladace

Ahoj...mam problem s grafickym ovladacem potrebuju poradit ktery je nejlepsi nejstabilnejsi na graf.kartu geforce6600GT a jak je spravne vymazat dekuju

Zdravím,měl jsem Gigabyte 6600GT a nejvíce se mi osvědčily detonátory 94.24.
Ovladače normálně odinstaluji v Přidat nebo odebrat programy_NVIDIA Drivers_NVIDIA Display Driver.Pak restartuj PC a nainstaluj nové ovladače.
Vcelku jednoduchý postup.:-/

Fuente, Fuente - ty jsi zvědavej, jako moje stará-manželka, když mně přivede "autopilot" z hospody. A věř tomu, že i v té chvíly jsou její otázky irelevantní, páč se týkají bezpečnostního zájmu tohoto státu.
Nehledě k tomu, že odpovědět na to "co tomu bylo", není povinost.
Ale je to slušnost.

Bystrý jinochu, vsadím litr na to, že tam není napsáno "nv4-disp.ddl". Nejen, že neumíš vytvořit vlastní text, ale neumíš jej ani bez chyby opsat - a to je na pováženou.
Nehledě na to, že nevidím chybu, ale název soubory. Nebo na tom blue screenu nic jiného napsáno není?

Ono tam spíš bude "nv4-disp.dll".
Ovladač, co o něm Microsoft tvrdí, že není podepsaný, jsi už zkoušel? Jestli ano, tak se stejně nedá z tvých reakcí poznat, jestli ta hláška skákala před ním, nebo to padá i po něm.
Pokud ne, tak nainstaluj ten detonator 94.24, co už ti radili. Microsoftí hlášku ignoruj.
Pokud ani to nepomůže, tak se někde v kompu nejspíš něco přehřívá.

Namiesto otaznikov sem mas pisat:

co si skusal, co si tam zmackol, a aky to malo efekt

Doteraz si sa nevymackol ci si ten ovladac vobec nainstaloval (to ze Win ta upozornia ze je nepodpisany ignoruj, musis to potvrdit ze to chces instalovat, urobil si? A co, bluescreeny mas aj nadalej? Alebo co, kurvadrat? Chapes ze nie sme jasnovidci? Co presne je na tom bluescreene? Zober si pero a papier a opis to, TYP_CHYBY, cislo chyby, v akom .dll alebo .sys chyba nastala a opis to z toho papiera sem do poradne. Na papier na tvojom stole nedovidime.

Ak mas rozne bluescreeny v roznych .dll/.sys tak je to nabeton harwarovy problem (pretaktovane, alebo vadna RAM, doska, grafika, slaby zdroj, apod), tak nechapem co tu furt vypisujes uz 5. otazku o nejakom nv4.dll

Spust test RAM z www.goldmemory.cz, ak nevies tak to odnes tam kde si to kupil nech ti to opravia (a zaplat im za to).