Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o pomoc - nová počítačová sestava padá

Před pár dny jsem zakoupila tuto sestavu:

Intel Core2 Duo E6550 2,33GHz 4MB 1333MHz 775pin BOX
MSI P6N SLI FI nForce650i
MSI NX8800GTS-T2D640E-HD-OC 640MB, PCI-E
2x Corsair DIMM 2048MB DDR II 800MHz XMS2 Twin2X2048-6400
2x Western Digital Caviar RE WD3200YS - 320GB SATA II
CHIEFTEC, zdroj CFT-650W, ATX-12V, 2.2/EPS, PFC, 22V

Od prvního dne však spadává do modré obrazovky. Potom se to rychle zrestartuje, tak ani nemám šanci si přečíst co se vlastně stalo. Myslela jsem, že je to příliš velkou pamětí pro můj operační systém (Win XP 32bit). Odebrala jsem tedy 1 giga paměti, ale problém přetrvává. Trávím u počítače celé dny, za tu dobu to udělá nanejvýše 1-2x, ale nikdy nevím, kdy to čekat. Nikdy se mi to nestalo při hře, ale je téměř zaručeno, že mi to spadne při instalaci programu, při připojení externího harddisku, při kopírování většího množství dat a co je nejhorší, občas to spadne i při prohlížení stránek internetu. Mrzí mne, že se na počítač nemohu spolehnout a každou chvilku se strachuji, kdy se to zase vypne. Napadá někoho, co by mohlo být za problém?

Zdravím,svého času jsem zakoupil novou skříň CHIEFTEC Middletower ATX BX-02B-B-SL 360W/mimochodem mi slouží dodnes.A měl jsem s PC podobný problém,jako máte Vy.Trvalo to přes půl roku,kdy na PC nebyl absolutní spoleh,byl i týden v servisu,ale bezvýsledně.Zkrátím to,dělal to vadný zdroj.Přestože to byl značkový zdroj Chieftec,byl prostě KO!!