Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Outlook

Mam dva emailove ucty.Firemni a osobni.
V Outlooku jsem si vytvoril oba ucty,ale nevim jak udelat aby se mi firemni zpravy ukladali do jedne slozky a osobni do druhe slozky.To same u odchozi posty.Pokud odeslu z firemni adresy at to ulozi do odeslane u firemniho uctu a obracene.
Prosim Vas jak to udelat???

S tou odeslanou nevím, jestli jde v OE udělat na každé zvlášť (používám The Bat).
U doručené by měl stačit obyčejný filtr s podmínkou, že pokud adresa příjemce rovná se markoo@firma.cz - přesunout do složky firemní (musí existovat) a pokud adresa příjemce rovná se markoo@seznam.cz - přesunout do složky osobní.
Ale domnívám se, že u OE tě to bude mást. V The Bat je třeba u každého účtu doručená/odeslaná/koš a já si to zase filtruji všechno do jedné doručené a podívám se na adresu příjemce (stahuji 9 účtů).