Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Translator

Přešel jsem z IE na Mozillu, zdá se mi to lepší, ale mám problém s překlady stránek. Jak umístit Translator na stránku tak, aby stejně jak tomu bylo u IE jediným stiskem symbolu došlo k překladu otevřené stránky? Předem děkuji za ochotu.A.

Děkuji všem za snahu - řešení vedlo nakonec touto jednoduchou cestou:
V adresáři Translatoru je soubor TRNCONFIG.exe,ten spustit,objeví se nabídka,do kterých programů se má Translator integrovat,potvrdit a už to funguje.
Provedl jsem a opravdu je vše dle mé představy. Přeji všem hezký den!