Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Translator

Přešel jsem z IE na Mozillu, zdá se mi to lepší, ale mám problém s překlady stránek. Jak umístit Translator na stránku tak, aby stejně jak tomu bylo u IE jediným stiskem symbolu došlo k překladu otevřené stránky? Předem děkuji za ochotu.A.

Nenainstaloval.
Nehlásí vůbec nic.
Kouli nemám, kdybych ji měl, neptal bych se zde. A hlavně bych jí neprodal.
Mozilla Firefox.
PC Translator 2005.
Očekávám, že se na záhlaví stránky objeví symbol PC Translator a po jeho stisknutí se provede překlad otevřené stránky podobně jako tomu bylo při používání IE.
A prosím o trochu méně ironie, každý rozumíme něčemu jinému.

Popíšu ti postup pro FF: Pokud aktualizace nenabídne instalaci rozšíření sama, najdi v adresáři Translat soubor WEBFF.XPI. Potom ve FF se jde na Soubor - Otevřít soubor - najít WEBFF.XPI a potvrdit. Tím se doinstaluje do Správce doplňků Web Trans.. a objeví se v nástrojích. Může ale nemusí se zobrazovat i v lištičce s ikonami. V Mozile by to mělo být stejné nebo podobné, ale nepoužívám ji a tak to nemám vyzkoušené. Nicméně všude se uvádí že to v ní funguje. Je možné že pro PCTranslator 2005 stačí doinstalovat aktualizaci TRN2K711.exe (starší).

Děkuji všem za snahu - řešení vedlo nakonec touto jednoduchou cestou:
V adresáři Translatoru je soubor TRNCONFIG.exe,ten spustit,objeví se nabídka,do kterých programů se má Translator integrovat,potvrdit a už to funguje.
Provedl jsem a opravdu je vše dle mé představy. Přeji všem hezký den!