Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem větší upgrade

Vím že takových jako jsem já je spousta, ale přecijen to sem nadhodím. Budu si v brzké době upgradovat pc (takový ježíšek sám pro sebe) o tyto komponenty: deska, paměti, procesor, (zdroj).
deska product.jsp
paměti product.jsp
procesor product.jsp
zdroj product.jsp

Zároveň se potřebuji se vším vejít každopádně do 8000,-, nelépe do 7500,- což toto splňuje. Přecijen nemám miliony na účtech :)
Asi mě zahrnete názory že mám raději koupit od gigabyte, jenže já potřebuji mít v PC 2 přídavné ventilátory a všechny (obě) desky od gigabyte s 690G mají jen jeden konektor na system fan.
Ten zdroj kupuji do budoucna (nyní fortron 350W, grafika radeon x1950), ale přecijen, není to přehnané? děkuji

pokial riešiš problém so zapojením prídavných ventilátorov,je na to velmi jednoduché riešenie-ThermalTake vyrába takú malú krabičku-rozvodku na napájanie,ktorá má 5 molex konektorov a dva 3-pinové konektory + nálepky zo sychým zipsom,to nalepíš dovnútra skrine,do jedného z konektorov zapojíš nepoužitý kábel zo zdroja a máš k dispozícii 6 volných pozícií na zapojenie a napájanie prídavných ventilátorov a nemusíš riešiť problém s konektormi na doske